Strona główna > Dla Kandydatów > Nasi Kandydaci o Doradztwie Indywidualnym / Coachingu Kariery

Nasi Kandydaci o Doradztwie Indywidualnym / Coachingu Kariery

Marta, manager w międzynarodowej firmie telekomunikacyjnej
„Nigdy nie wiedziałam, jak właściwie się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki temu treningowi mogę odbywać jobinterview bez stresu. Polecam doradztwo indywidualne firmy HRI.”

Krzysztof, dyrektor w międzynarodowej firmie FMCG
„Spotkanie z Doradcą Personalnym w HRI było bardzo efektywne. Headhunter przekazał mi wiedzę, którą wykorzystałem w trakcie moich rozmów z przyszłym pracodawcą. Zostałem znakomicie przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej i dostałem tę pracę…”

Mariusz, specjalista w dużej polskiej firmie produkcyjnej     
„Szukałem pracy, ale bez rezultatu. Znajomy polecił mi Doradztwo Indywidualne w firmie HRI Polska. Konsultant przećwiczył ze mną różne warianty rozmów kwalifikacyjnych. Wszystkie wskazówki wykorzystałem z sukcesem w rozmowach z moim obecnym pracodawcą…”

Justyna, starszy specjalista w międzynarodowej firmie integratorskiej   
"Doskonały warsztat, który buduje i porządkuje wiedzę o samym sobie. Konsultant rzetelnie ocenił moje kwalifikacje i mocne strony oraz nakreślił ścieżkę mojego dalszego rozwoju, zgodną z moimi rzeczywistymi zainteresowaniami i ambicjami."

Łukasz, manager, firma farmaceutyczna, uczestnik Coachingu Kariery
"Coaching Kariery spełnił moje oczekiwania w 100 %. Zostałem skutecznie zmotywowany i co najważniejsze, przeszedłem „od myślenia do działania.”

Anna, dyrektor, duża polska firma logistyczna, uczestniczka Coachingu Kariery
"Na obecnym stanowisku brakowało mi nowych wyzwań. Znajomy manager polecił mi Coaching Kariery w HRI Polska. Dzięki niemu zrozumiałam swoje potrzeby, doprecyzowałam cele. Wspólnie z doradcą poszukaliśmy motywujących mnie zagadnień i na tej bazie sama wyszłam z inicjatywą kilku nowych projektów biznesowych."

Human Resources International Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 99 lok.7
02-001 Warszawa
tel. (48 22) 621 32 10
e-mail: hri@hri.pl