Strona główna > Dla Kandydatów > Oferty pracy > Account Manager, firma integratorska

Nasz Klient, międzynarodowa firma integratorska, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Account Manager, firma integratorska

Nr ref.: Account Manager_integr

Główne zadania:

- identyfikowanie potrzeb klientów LA w obszarze ICT - sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w ramach przydzielanego portfela kluczowych klientów firmy

- przygotowywanie i prowadzenie spotkań z klientami (przygotowywanie ofert, specyfikacji, konfiguracji, negocjacje, przygotowanie kontraktów)

- pozyskiwanie nowych klientów

- aktualizacja bazy danych klientów, projektów oraz kontraktów

- współpraca z partnerami i dostawcami

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia na stanowiskach handlowych w firmie integratorskiej

- doświadczenie w sprzedaży, w szczególności do klientów biznesowych lub kluczowych, w segmencie telekomunikacyjnym, informatycznym

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- orientacja na wynik

- orientacja na klienta

- innowacyjność

- umiejętności rozwiązywania problemów oraz radzenia sobie z emocjami

mile widziane:

- znajomość produktów ITC (security, backup, wirtualizacja, networking)

- wykształcenie techniczne

Nasz Klient oferuje:

- ambitną pracę w znanej, międzynarodowej organizacji

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie, bonus oraz pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) z nr ref. Account Manager_integr adres e-mail: mwodzinska@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".