Human Resources International jest stałym dostawcą usług rekrutacyjnych dla czołowych firm farmaceutycznych. W związku z tym zapraszamy do kontaktu Kandydatów na stanowisko:

CRA/ Sr CRA

Nr ref.: CRA/ Sr CRA

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Obowiązki:

  • nadzór nad przebiegiem projektów w ośrodkach badawczych na terenie kraju w zakresie: ochrony praw osób badanych, dokładności prowadzonej dokumentacji i zgodności prowadzonych działań z zalecanymi standardami
  • sporządzanie raportów
  • dbałość o jakość i kompletność dokumentacji związanej z prowadzonym projektem badawczym
  • weryfikacja zgodności danych źródłowych
  • weryfikacja jakości pracy ośrodka badawczego
  • współpraca z innymi działami ( RA, QM )
  • czuwanie nad bezpieczeństwem pacjentów uczestniczących w badaniu w tym prawidłowe raportowanie ciężkich działań niepożądanych

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne lub pokrewne (Farmacja, Biotechnologia)
  • min. 2-letnie doświadczenie w badaniach klinicznych
  • bardzo dobra znajomość GCP/ ICH i innych standardów stosowanych w rejestracji leków
  • mobilność, gotowość do pracy w terenie
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy zespołowej, nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z innymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

ambitną i pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty benefitów i szkolenia.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

mwodzinska@hri.pl       z tytułem wiadomości:  CRA CV

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
Wyrażam zgodę firmie Human Resources International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych, w tym udostępnianie danych osobowych zawartych w moim CV wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy. Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie."