Strona główna > Dla Kandydatów > Oferty pracy > Manager ds.Szkoleń i Jakości, Dział Medyczny

W związku z naszą stałą współpracą z czołowymi firmami farmaceutycznymi, zapraszamy do kontaktu Kandydatów na stanowisko:

Manager ds.Szkoleń i Jakości, Dział Medyczny

Nr ref.: Manager ds. Szkoleń i Jakości, Dział Medyczny

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Obowiązki:

  • zapewnienie zgodności działań pracowników Działu Badań Klinicznych z przepisami prawa krajowego i UE oraz przepisami wewnętrznymi
  • tworzenie i aktualizacja lokalnej procedury dotyczącej szkoleń z zakresu prowadzenia badań klinicznych
  • opracowanie i systematyczna weryfikacja planu szkoleń dla poszczególnych stanowisk
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji
  • zapewnienie szkoleń pracowniczych z zakresu potencjalnych zmian w procedurach firmowych i przepisach prawa
  • wspieranie szkoleń nowych pracowników
  • tworzenie i wprowadzanie procedur niezbędnych do realizacji kontroli wewnętrznych
  • kontrola badań klinicznych i zgodności pracy ośrodków z obowiązującymi w Polsce regulacjami prawnymi
  • uczestnictwo w ko-monitoringach
  • ocena potencjalnie stwierdzonych nieprawidłowości i podjęcie działań korygujących

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne lub paramedyczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu badań klinicznych II i III fazy
  • znajomość procedur dotyczących badań klinicznych
  • znajomość polskich przepisów dotyczących prowadzenia badań klinicznych
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • doskonałe zdolności budowania relacji
  • ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • umiejętność argumentowania i wywierania wpływu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, wiodącej w swojej dziedzinie organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wersji Word (ze zdjęciem) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych dla firmy Human Resources International Sp. z o.o.
z tytułem wiadomości: Manager ds. Szkoleń i Jakości 06.2016

na adres e-mail: mwodzinska@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".