Strona główna > Dla Kandydatów > Oferty pracy > Kierownik Projektów w Call Center

Nasz Klient, znana, międzynarodowa firma usługowa o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów w Call Center

Nr ref.: Kierownik Projektów w Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • planowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych na poziomie wyznaczonych wskaźników
  • aktualizacja i optymalizacja skryptów
  • analiza celów projektowych w odniesieniu do grupy telemarketingowej oraz propozycja alternatywnych rozwiązań
  • przygotowanie raportów, rankingów, statystyk dla danych projektów
  • nadzór nad utrzymaniem poziomu satysfakcji obsługiwanych klientów
  • szkolenie nowych konsultantów, kontrola jakosci pracy i systematyczny coaching już zatrudnionych osób
  • motywowanie podległych pracowników
  • udział w spotkaniach handlowych
  • podejmowanie działań podnoszących jakość obsługi oraz poziom satysfakcji klienta

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zewnętrznym call center
  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu projektów dla wymagających, międzynarodowych klientów bedzie atutem
  • wysoko rozwiniete zdolności analityczne oraz umiejetności komunikacyjne
  • znajomość standardów zachowań obowiazującyh w telefonicznej obsłudze klienta
  • doswiadczenie w aktualizacji skryptów rozmów telefonicznych z klientami w oparciu o dane obserwacyjne i statystyczne
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu, efektowne delegowanie zadań i monitorowanie wyników
  • znajomość technik motywowania i coachingu personelu
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka orientacja na wyniki, terminowość, skrupulatność
  • zdolności organizacyjne związane z organizacją pracy własnej i podległego personelu
  • zaangażowanie, dynamizm, kreatywność, pasja do pracy z ludźmi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • sprawna obsługa MS Office

Firma oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w stabilnej, dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • umowa o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz premiowanie dobryh wyników i podejmowanych inicjatyw
  • pakiet medyczny oraz ciekawy system innych benefitów pracowniczych
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku
  • mozliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjeciem oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych dla HRI Polska) z tytułem wiadomości:

na adres e-mail:

mwodzinska@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".