Strona główna > Dla Kandydatów > Oferty pracy > Konsultant ds. Rekrutacji

Do firmy doradztwa personalnego, Human Resources International Polska, obecnej na polskim rynku od 1999 r., specjalizującej się w Executive Search, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji

Nr ref.: Konsultant HRI

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż usług HR
  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • przygotowanie indywidualnych ofert dotyczących projektów rekrutacyjnych oraz prowadzenie  negocjacji handlowych
  • utrzymywaniu długofalowych relacji z partnerami biznesowymi oraz kandydatami

Wymagania:

  • warunek konieczny: doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów i w pracy z budżetami
  • warunek konieczny: min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów Direct/Executive Serach
  • wykształcenie wyższe
  • doskonała znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • otwartość, komunikatywność, duże zdolności interpersonalne
  • aktywność, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Internetu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • pracę w doświadczonym zespole konsultantów
  • samodzielność w działaniu
  • duże możliwości rozwoju
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjeciem w wersji Word! oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych dla HRI Polska) z tytułem wiadomości:

                                                          Konsultant HRI

                                                             na adres e-mail:
                                                          mwodzinska@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".