Strona główna > Dla Kandydatów > Oferty pracy > Starszy Kierownik Produktu, firma farmaceutyczna

W związku z systematycznie prowadzonymi przez naszą firmę rekrutacjami dla kluczowych firm farmaceutycznych, jesteśmy otwarci na kontakt z Kandydatami, którzy wiążą swój dalszy rozwój zawodowy z pracą na stanowisku:

Starszy Kierownik Produktu, firma farmaceutyczna

Nr ref.: SKP

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • zarządzanie portfolio bieżących marek – optymalny marketing mix i dbanie o rozwój powierzonych marek
  • analiza rynku i konkurencji, poszukiwanie nisz rynkowych
  • planowanie i koordynowanie rozwoju portfela produktowego firmy i wprowadzanie nowych produktów
  • kontrola budżetu marketingowego
  • negocjowanie umów z partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne / medyczne lub pokrewne
  • min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku lub 6 lat pracy w branży farmaceutycznej
  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • innowacyjność i kreatywność
  • samodzielność, zaangażowanie i zorientowanie na wynik
  • znajomość obsługi komputera - MS Office
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się organizacji
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z nr ref. SKP na adres e-mail:  biuro@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".