Home > Candidates > Offers of employment > Key Account Manager

Dla naszych Klientów, polskich i międzynarodowych firm, poszukujemy osób na stanowisko:

Key Account Manager

Nr ref.:

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów i realizowanie planów sprzedaży usług
  • analiza potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie umów sprzedażowych
  • monitorowanie wyników sprzedaży i ich raportowanie

Wymagania:

  • min.2-letnie doświadczenie udokumentowane sukcesami w aktywnej sprzedaży produktów lub usług B2B!!! (IT, TELECOM, outsourcing usług call/contact center lub outsourcing innych procesów biznesowych, ew. doświadczenie w pozyskiwaniu nowych, dużych klientów w branży farmaceutycznej)
  • wykształcenie preferowane wyższe
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność sporządzania ofert i ich prezentacji
  • dynamiczna osobowość sprzedażowa
  • bardzo duże zaangażowanie w pracę, samodzielność, komunikatywność
  • kultura osobista oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. „B”
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą, niemonotonną pracę w interesującym środowisku biznesowym
  • szkolenie wprowadzające
  • stabilną pracę w dużej, renomowanej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV tylko w wersji Word!, koniecznie ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z tytułem wiadomości: KAM na adres e-mail: mwodzinska@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
"Wyrażam zgodę firmie HRI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w moim CV i udostępnianie ich wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie".