Home > Candidates > Offers of employment > Medical Affairs Manager

Dla naszych Klientów – miedzynarodowych koncernów farmaceutycznych, wiodących liderów na rynku polskim, o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, poszukujemy osób na stanowisko:

Medical Affairs Manager

Nr ref.: DMUiA-10.2010

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Obowiązki:

  • Proaktywne zarządzanie wiedzą medyczną w zakresie danej dziedziny medycznej zarówno w środowisku wewnętrznym firmy jak i zewnętrznym w całym okresie życia produktu, w ścisłej współpracy z innymi działami firmy
  • Aktywny udział w planowaniu, tworzeniu i realizacji strategii promocyjnych we współpracy z marketingiem
  • Przygotowywanie Medycznych Planów Strategicznych dla podległych produktów
  • Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z Ekspertami Zewnętrznymi , instytucjami i jednostkami Opieki Zdrowotnej, towarzystwami naukowymi
  • Wsparcie Ekspertów w zakresie publikacji prac naukowych
  • Współpraca i doradztwo przy pozyskiwaniu oraz organizowaniu przez Kierowników Badań Klinicznych badan zleconych przez struktury firmy
  • Dostarczanie środowisku medycznemu informacji dotyczących prowadzonych działań badawczych
  • Aktywny udział w procesie przygotowania badań po stronie firmy, merytoryczne monitorowanie ich przebiegu
  • Wsparcie aktywności w zakresie rozwoju portfolio; inicjowanie, prowadzenie i zarządzanie kompleksowymi działaniami służącymi wprowadzeniu na rynek produktu po jego rejestracji, a podejmowanymi w okresie rozwoju klinicznego, we współpracy z innymi zespołami firmy
  • kształtowanie efektywnej współpracy z innymi zespołami firmy w zakresie doradztwa medycznego poprzez przyjmowanie odpowiedzialności oraz proaktywną postawę
  • Współpraca z Zespołem Zapewnienia Jakości i Monitorowania Bezpieczeństwa farmakoterapii w zakresie wsparcia merytorycznego w kontaktach z Fachowymi Pracownikami Opieki Zdrowotnej
  • Identyfikacja oraz weryfikacja pod względem priorytetów potrzeb w zakresie organizowania kongresów oraz ważnych z punktu widzenia strategicznego spotkań naukowych, ich merytoryczne przygotowanie oraz nadzór merytoryczny nad ich przebiegiem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne - lekarskie
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym (Dział Medyczny, marketing, sprzedaż lub badania kliniczne)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i bardzo dobra komunikacja
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Zdolności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Rozumienie marketingu
  • Zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy, świadczenia socjalne,
  • stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV wyłącznie w wersji Word ze zdjęciem na adres e-mail:ksamann@hri.pl

Prosimy o umieszczenie na aplikacji Klauzuli:
Wyrażam zgodę firmie Human Resources International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 99/7 na przetwarzanie w celach rekrutacyjnych, w tym udostępnianie danych osobowych zawartych w moim CV wybranym przedsiębiorcom i podmiotom, które mogą następnie nawiązać kontakt ze mną w celu przedstawienia oferty pracy. Wiem, iż w każdej chwili mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie."